MyPips
לתוצרת חקלאית

פיתרון מקיף לחקלאים

mypips04

וקבוצות רכישה

mypips05

פלטפורמת MyPips פותחה ועוצבה על מנת למלא את כל הצרכים המיוחדים הנדרשים עבור מערכת הזמנות לתוצרת חקלאית.
פיתחנו במערכת יכולות לכל חלק באופרציה שלכם – החל בניהול המוצרים שאתם מוכרים, דרך קבלת הזמנות אונליין ועד אספקתם ללקוח בנקודות איסוף או במשלוחים עד הבית.

 

יכולות יחודיות ב MyPips

חלון הזמנות

על מנת לקטוף את הסחורה הכי טרייה, והכי קרוב לזמן אספקה, ללא פחת. אנחנו מאפשרים תמיכה בחלון הזמנות שנתון לשליטתכם. בסיומו תוכלו לדעת מה הכמות המדוייקת שנדרשת לליקוט או הזמנה מספקים.

שליטה מלאה בקטלוג המוצרים

כשמדובר בתוצרת טרייה, ניהול קטלוג המוצרים הוא ברמה שבועית (לפעמים אף יומית). כל הזמן מתקיימים שיתופי פעולה בין משקים להשלמה והרחבת התוצרת, וזמינות התוצרת משתנה בהתאם לעונה.
במייפיפס אנחנו מאפשרים לכם שליטה מלאה על הקטלוג, ועל כל מוצר. מרמת המידע: שם, כמות, מחירים, עליות, הנחות ועד רמת התצוגה: תמונות, קטגוריות, האם במלאי או לא.

מאפיינים יחודיים לתוצרת חקלאית

יש מוצרים שתרצו למכור ביחידות, והמחיר הסופי יקבע לאחר השקילה. יש מוצרים פטורים ממע״מ. יכולים להיות מוצרים זהים אך מספקים שונים, וגם את זה נרצה לנהל כמו שצריך (הרי לא כל עגבניה שווה). אנחנו תומכים במגוון רחב של מאפייני מוצר ייחודיים לעולם התוצרת הטרייה. בנוסף, ניתן לסמן מוצרים: אורגני / לא אורגני, עם ריסוס / ללא ריסוס / עם הדברה ביולגית, כשר / מעשר / ועוד...
המאפיינים האלו חשובים ללקוחות ויוצגו יחד עם המוצר - שקיפות ומידע מהימן מעלה מכירות.

שילוב תוכן אישי הישר מהשדה

הלקוחות שלכם רוצים להתאהב ולאהוב את האוכל שהם אוכלים. אכפת להם - היכן הפרי / הירק גדלו, איך טיפלו בהם, ומה הופך אותם למיוחדים וכל כך טעימים. כעת יש לכם אפשרות לשתף אותם במסע שלכם הישר מהשדה. הוספת התוכן היא פשוטה ומהירה, זו יכולה להיות תמונה / כתבה / בלוג אישי או אפילו מתכון. ניתן לשלב את התוכן בין המוצרים או בקטגוריה נפרדת יעודית.

עדכון מאות הזמנות רטרואקטיבית בלחיצת כפתור

תוך כדי הליקוט והאריזה, גילתם שמוצר מסויים לא הגיע וצריך לעדכן את כל ההזמנות. 
במהלך השבוע הצלחתם להשיג מנגו במחיר מוזל, ולמכור במחיר מוזל בהתאמה. בעולם הדינמי של תוצרת טרייה, אנחנו נתקלים במצבים כאלו כל הזמן (לרוב בעיתוי הכי גרוע). במייפיפס אנחנו מבינים שאירועים כאלו הם חלק מהשגרה ולכן פיתחנו המון יכולות שחוסכות זמן, אפילו לעדכן בלחיצת כפתור מוצרים לכל הזמנות הרלוונטיות. הכי פשוט שיש.

תמיכה דינאמית בנקודת איסוף וחלוקה

מידי יום קמות התארגנויות עצמאיות שמעוניינות בתוצרת טרייה ואיכותית. היכולת לפתוח נקודת איסוף חדשה באופן מיידי, ולקבל את מלוא התמיכה עבורה (כמו ריכוז כמויות, אריזה, וחיוב) היא קריטית.

ניהול מספר חנויות תחת אותו חשבון

המחיר והכמויות המוצגות לצרכן בודד לעומת קבוצות רכישה הוא שונה. אנחנו מאפשרים ניהול מספר חנויות תחת אותו חשבון לקוח. 
אתם תוכלו להגדיר עבור הצרכנים מכירה בקילו ועבור קבוצות רכישה מכירה בארגזים. בנוסף תוכלו להגדיר מדרגות הנחת כמות שונה לכל סוג לקוח.

ליקוט ואריזה לפי הזמנה או לפי מוצר

אתם יכולים לבחור את שיטת האריזה היעילה עבורכם: אריזה פר הזמנה או ליקוט פר מוצר לכל ההזמנות.
לא משנה באיזו דרך בחרתם, הסטטוס במבט על על ההזמנות מתעדכן בזמן אמת.

גבייה לאחר אספקה והוצאת חשבונית אוטומטית לכל ההזמנות בלחיצת כפתור

הלקוחות שלך יהנו ממהירות תגובה מיידית בכל לחיצה על כפתור במהירות ללא זמן המתנה או טעינה.

אנחנו ב Mypips מבינים את חשיבות הזמן שלכם ושל הלקוחות שלכם.

ניהול מאות הזמנות ברשימה אחת

במייפיפס אנחנו יודעים שכשמנהלים מאות הזמנות, כל שנייה מיותרת בטיפול בהזמנה מתורגם לבזבוז אדיר בעסק - לדוגמא, דקה אחת בלבד של זמן מבוזבז על כל הזמנה, בעסק של 300 הזמנות שבועיות, הופך ליותר מ 20 שעות (!) עבודה שהלכו לפח במקום לתת שירות או לקדם את העסק.
היכולות לסרוק את ההזמנות במהירות היא קריטית על מנת לאפשר יעילות בעבודה ושירות לקוחות אופטימלי ולכן בכל יכולת חדשה שאנחנו מפתחים במערכת אנחנו דואגים לכך שהשימוש בה יהיה הכי מהיר שניתן.
לדוגמא, בשונה ממערכות אחרות שרשימת ההזמנות מחולקת לדפים, במייפיפס כל המידע תמיד מופיע ברשימה אינסופית, שמגיבה באופן מיידי, ללא צורך במעבר בין דפים.

הידעת ?

הסיפור של mypips התחיל מקבוצת רכישה בדירתנו בלב תל אביב. 
בנובמבר 2018 החלטנו שאת הפירות וירקות שלנו אנחנו רוצים לאכול הכי טרי, טעים, ותוך כדי לחזק את החקלאות המקומית בארץ.

מהר מאוד הבנו את ההבדל בינינו לבין חנות רגילה, וזיהינו את החסרונות שקיימים בשוק עבור הפתרונות לניהול מאות הזמנות שבועיות, עם כל הדגשים היחודיים שקיימים בשוק המוצרים טריים.

לקחנו עשרות שנים של ידע טכנולוגי, עבר מבצעי, וניסיון באינספור תעשיות ומוצרים ובנינו את מייפיפס – מערכת הזמנות מזן אחר.

 

 

המעבר לmypips יותר קל משתוכלו לדמיין...

בגלל הניסיון, הרקע המקצועי, וכמות החקלאים וקבוצות הרכישה המנוהלות במייפיפס –
אנחנו כנראה מכירים טוב מאוד את האופרציה שלכם, ותמיד שמחים ללמוד עוד כדי להמשיך ולשפר את המערכת.

אנחנו נדע להדריך להכוווין ולייעץ לכם בדיוק איך להפוך את החסרונות ליתרונות בעזרת mypips.

 

לשיחת ייעוץ והכוונה בחינם